TECMADRY MILENIUM white (bet.kristalizacija), 1vnt.(25 kg)

TECMADRY MILENIUM white (bet.kristalizacija), 1vnt.(25 kg)
 
  • TECMADRY MILENIUM white (bet.kristalizacija), 1vnt.(25 kg)
  • TECMADRY MILENIUM white (bet.kristalizacija), 1vnt.(25 kg)

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
76,17

Betono kristalizacija

Vienkomponentis hidraulinis (kietėjantis ore ir vandenyje) hidroizoliacinis mišinys. Veikia prasiskverbdamas į betono kapiliarų tinklą ir cheminių reakcijų dėka suformuodamas netirpius kristalus, kurie užkerta kelią vandens skverbimuisi per betoną. Reakcija vyksta nepriklausomai nuo vandens slėgio (neigiamas ar teigiamas). Taip pat šis mišinys nepakeičia paviršiaus vandens garų laidumo savybių, taip leisdamas betone susikaupusiai drėgmei natūraliai išgaruoti.
TECMADRY® MILENIUM rekomenduojamas norint pilnumoj ir ilgaamžiškai hidroizoliuoti betoną ir cementinius mišinius, ant kurių jis tepamas. Jis užtikrina puikią hidroizoliaciją ant įvairių paviršių: betono, cementinio pagrindo tinko, cementinių mišinių, betono blokelių, tinkuotų plytų, mūro ir t.t.. TECMADRY® MILENIUM yra atsparus įvairioms oro sąlygoms ir turi geras apdailines savybes, todėl mišinį galimą palikti, kaip galutinę apdailą.
 
Mišinys naudojamas:
- Betono konstrukcijoms veikiamoms teigiamam ir neigiamam vandens spaudimui: rūsiai, pamatai, liftų šachtos, vidinės ir išorinės sienos ir t.t.;
- Plaukimo baseinai, baseinai, fontanai ir vandens talpyklos;
- Civilinėje inžinerijoje: kanalai, užtvankos, tiltai, tuneliai ir galerijos, vandens valymo įrengimai ir t.t.;
- Hidroizoliuojant sienas arba grindis, kurios yra veikiamos kapiliarinės drėgmės.
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Paviršiai turi būti švarūs ir be jokių likučių, tokių kaip riebalai, tepalai, skystos medžiagos neleidžiančios betonui prilipti prie tam tikro paviršiaus, skiedinio, dulkių, smėlio ar kokių kitų neprikibusių ar blogai sukibusių medžiagų. Bet kokie dažų ar senos hidroizoliacijos likučiai turi būti pašalinti. Taip pat kristalai ar mineralinės druskos turi būti panaikintos prieš naudojant TECMADRY® MILENIUM. Visos pažeistos vietos turi būti iš anksto pataisytos naudojant PREMHOR arba PREMHOR -R. Jeigu yra plyšių, užsandarinkite juos su PROQUICK ir prieš naudojant TECMADRY®MILENIUM padenkite paviršių PREMHOR mišiniu. Prieš naudojant TECMADRY®   ant bet kokio paviršiaus, pirmiausia jį sudrėkinkite.
GAMINIO NAUDOJIMAS
Paruoškite reikalingą vandens kiekį ir pamažu maišykite jį su TECMADRY®MILENIUM. Kaip gaires, naudokite 6 – 7 litrus vandens vienam 25 kg maišui. Maišymui rekomenduojame naudoti elektrinį maišytuvą.
Maišyti pradėkite su nedideliu kiekiu vandens, maišykite lėtai, bet pastoviai. Pilkite vandenį į homogeninę pastą tol, kol pasieksite reikiamą konsistenciją. Stenkitės, kad mišinys būtų be gumulų. Nerekomenduotina maišyti greitai, nes tai leis į mišinį patekti nemažam oro kiekiui, kas įtakos porų ir skylių atsiradimą tepimo metu. Sumaišytam mišiniu leiskite pastovėti 5 – 10 minučių, tai pagerins mišinio sukibimą. Sumaišytas mišinys išsilaiko apie 30 minučių.
Įrengimo žingsniai:
  • Sudrėkinkite paviršių purkšdami švarų vandenį
  • Tepkite TECMADRY®  MILENIUM su trumpo plauko šepečiu ir taip pirmu sluoksniu padenkite visą paviršių
  • Leiskite pirmam sluoksniui džiūti 6 – 12 valandų, priklausomai nuo oro sąlygų
  • Prieš tempdami antrąjį sluoksnį sudrėkinkite pirmąjį
  • Antrą sluoksnį tepkite skersai pirmajam ir tai padenkite visą paviršių
  • Padengtą paviršių kartas nuo karto sudrėkinkite, taip išgausime tolygų sukibimą 
GAMINIO NAUDOJIMAS BARSTANT IR LYGINANT
TECMADRY® MILENIUM gali būti sausai barstomas („sandwich“ sistema) ant horizontalaus paviršiaus. Tokiu atveju, ant betono, kuris turi būti gerai sudrėkintas vandeniu, tolygiai užbarstome pirmą sluoksnį, maždaug 0,75 – 1,0 kg/m². Po 1 – 3 valandų, pilame išlyginamąjį sluoksnį, stengiantis nepažeisti prieš tai atlikto barstymo. Kai užpiltas betonas įgauna pirminį sustingimą (ant jo galima atsistoti, bet skiedinys dar gali būti lyginamas su luotu (glaistymo lenta)), pabarstykite antrąjį sluoksnį, maždaug 1,0 – 1,5 kg/m² , ir išlyginkite betoną tam, kad gautumėte vienodą paviršių. Lyginamas paviršius gali būti šiek tiek sudrėkinamas, kad gauti geresni sugeriamumą arba norint išvengti betono perdžiūvimo. Jeigu virš užpilto išlyginamojo sluoksnio iškart bus klojama apdailinė medžiaga, mišinio išeiga turėtų būti 1,5 – 2,5 kg/m². Labai svarbu barstyti mišinį nepertraukiamai ir tolygiai, paliekant pakankamai mišinio ant viso paviršiaus.
YPATINGOS REKOMENDACIJOS
Nenaudokite kai oro temperatūra nukrenta žemiau 5°C arba numatomas šaltis ateinančias 24 valandas.
Nenaudokite ant užšalusių ar šaltų paviršių.
Per daug nedrėkinkite sienos žemoje temperatūroje, kol ji nepasieks 5°C.
Nenaudokite ant gipsinio tinko, dažų ar kalkių.
Prieš užpildydami vandeniu arba prieš dažymą leiskite jam džiūti mažiausiai 7-14 dienų (priklausomai nuo oro temperatūros ir atmosferos drėgnumo).
Telkiniai, kurie bus naudojami geriamajam vandeniui, pirmiausia kelis kartus praskalaukite vandeniu prieš pilnai jį užpildydami.
 
TECMADRY MILENIUM gaminio aprašymas Tunelio hidroizoliacija

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu