PREMHOR GROUT armuojantis mišinys, 1 vnt. (25kg)

PREMHOR GROUT armuojantis mišinys, 1 vnt. (25kg)
 
  • PREMHOR GROUT armuojantis mišinys, 1 vnt. (25kg)
  • PREMHOR GROUT armuojantis mišinys, 1 vnt. (25kg)

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
35,70

Skystas, nesitraukiantis ir ypač atsparus armuojantis mišinys.

PREMHOR GROUT yra labai skystas, nesitraukiantis mišinys, kuris yra lengvai išlyginamas ir turi didelį mechaninį stiprumą. Sukietėjęs produktas yra nepralaidus vandeniui ir alyvai. Dėl savo specialios formulės, PREMHOR GROUT yra idealus užpildymui ir armavimui darbų, kurie reikalauja aukštų mechaninių savybių.

PREMHOR GROUT pagrinde naudojamas:

  • Armuoti: mechanizmus, varžtus, keliamojo krano bėgius, surenkamųjų statinių betono stulpus ir kolonas;
  • Tiltų atramoms;
  • Užpildyti mechanizmų pagrindą, skyles;
  • Armuojant betono konstrukcijas.
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Paviršius turi būti vientisas, tvirtas ir išvalytas nuo purvo, alyvos, dažų ir/arba dar aktyvių, lakių medžiagų likučių, nuo skiedinio, tinko likučių, smėlio, dulkių ir kitų teršalų. Mes rekomenduojame, kad paviršius būtų tinkamai paruoštas, pageidautina mechaniniu būdu (smėliasrovė, nepriekaištingas iššlavimas ir t.t). Paviršiai, kurie yra lygūs ar mažai porėti, turi būti papildomai apdoroti mechaniniu būdu, kad mišinys gerai sukibtų su paviršiumi.  
Kai taisote betoninius paviršius, kurie turi nežymius pažeidimus, kruopščiai juos nuvalykite su vieliniu šepečiu taip, kad paviršius būtų tvirtas ir be jokių skilimų. Tada nuplaukite tą vietą su vandeniu. Svarbu paviršių, kuris bus taisomas gerai sudrėkinti, bet nepalikti jokių balų. Geriausia drėkinti kelis kartus tol, kol paviršius daugiau negalės absorbuoti vandens arba užpildyti paviršių vandeniu (baseino principu), palikti porai valandų ir prieš pat pradedant darbus vandenį išleisti. Tai itin svarbu, kai dirbama su gerai absorbuojančiais paviršiais. Jeigu turite taisyti paviršius virš kurių yra išlindusios konstrukcijos, nušlifuokite jas švitriniu popieriumi ir padenkite TECMA PAINT OX tam, kad tinkamai jas apsaugoti.
 
GAMINIO PARUOŠIMAS
Pradėkite maišyti PREMHOR GROUT su ¾ dalimi numatyto kiekio vandens. Geriausiam išmaišymui tinka elektrinis maišytuvas arba tradicinė cemento maišyklė. Tinkamai išmaišius masę, supilkite likusį vandenį ir suplakite mažu greičiu, kol masė taps vienalytė. Neleiskit orui patekti į mišinį. Naudokite švarų vandenį ir maišykite taip, kad mišinys taptų vienalytis ir nesusigumuliavęs. Rekomenduojame maišyti vieną 25 kg PREMHOR GROUT maišą su 3,5 litro vandens (14% vandens). Taip pat, priklausomai nuo reikiamo skystumo, galima naudoti 13% (plastiškai konsistencijai) arba 15% (skystai konsistencijai), bet jokių būdu neviršijant maksimalios vandens proporcijos. Paruoštą mišinį sunaudokite nedelsiant. Iki mišinio sunaudojimo negali praeiti daugiau nei 20 minučių nuo sumaišymo.
 
GAMINIO NAUDOJIMAS
Sumaišius, naudokite strypą mišiniui supilti į plyšį – tas pats strypas gali būti naudojamas mišinio maišymui. Turi būti padarytos dvi angos, kai užpildomi tarpai tarp plokščių: pirmoji anga skirta mišinio supylimui, antroji leidžia išstumtam orui išeiti.
Leidžiamas storis yra tarp 1 ir 4 cm. Jeigu reikia padengti storesnį sluoksnį (iki 10 cm) arba reikia užpildyti didelį paviršiaus plotą, mes rekomenduojame naudoti mikrobetoną, papildomai pridedant 12,5 kg 3-10 mm dydžio užpildo kiekvienam 25 kg PREMHOR GROUT maišui. Norint pagerint stiprį tempiant, apsaugą nuo nusidėvėjimo  ir mikrobetono įtaką, rekomenduojama pridėti 1 kg FIBERMESH 6130  kiekvienam m3

KIETĖJIMO PROCESAS
Panaudojus produktą geriausiai būtų palikti jį sukietėti, apsaugant atviras vietas su TECMA HMF, kurį reikia užpurkšti ant šviežio mišinio arba naudoti vandenį ir/arba drėgną audinį.
Toks kietėjimo procesas yra būtinas ir turi būti vykdomas mažiausiai 2-3 dienas.
 
YPATINGAS GAMINIO NAUDOJIMAS
Esant ypatingam pritaikymo pobūdžiui (tvarkomi paviršiai, kurie veikiami intensyvaus eismo arba struktūrinio betono) ir dėl to reikalaujamas itin geras sukibimas, mes rekomenduojame nugruntuoti paviršių, kuris privalo būti visiškai sausas. Gruntavimui naudokite TECMA PAINT arba TECMA PAINT R ir kol gruntas dar yra šviežias panaudokite PREMHOR.
 
EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS
Vienas 25 kg PREMHOR GROUT maišas užpildo 12,5 – 14 litrų tūrį, priklausomai nuo to, kiek vandens naudojama.
 
ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA
Visi įrankiai ir įranga privalo būti nuvalyta vandeniu iš karto po panaudojimo, tol kol mišinys nesustingo.
 
YPATINGOS REKOMENDACIJOS
Nesumaišykite per daug PREMHOR GROUT nei reikia konkrečiai užduočiai;
Nemaišykite jokių kitų papildomų medžiagų, išskyrus tas, kurios yra privalomos mišiniui;
Nenaudokite mišinio, kai temperatūra yra žemiau 8°C;
Nenaudokite ant užšalusių, šaltų paviršių arba jei tokios sąlygos nusimato artimoje ateityje;
Sudrėkinkite paviršių prieš naudodami PREMHOR GROUT;
Apsaugokite taisomą vietą nuo vėjo, saulės ir pernelyg žemo santykinio oro drėgnumo;
Netepkite storesnio nei 4 cm sluoksnio vienu kartu;
Nepilkite į skiedinį daugiau vandens nei reikalaujama;
Venkite įkvėpti miltelius, kai maišote mišinį. Naudokite pirštines, apsauginius akinius ir respiratorių.
PREMHOR GROUT gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu