TECMADRY CIMENTACIONES GREY hidroizoliacinis mišinys pamatams, 1vnt. (25kg)

TECMADRY CIMENTACIONES GREY hidroizoliacinis mišinys pamatams, 1vnt. (25kg)
 
  • TECMADRY CIMENTACIONES GREY hidroizoliacinis mišinys pamatams, 1vnt. (25kg)

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
32,97

Hidraulinis hidroizoliacinis cementinis mišinys pamatams

Hidraulinis hidroizoliacinis cementinis mišinys, kuris apsaugo konstrukcijas, esančias tiek virš, tiek ir žemiau gruntinio vandens lygio, nuo drėgmės poveikio. TECMADRY® CIMENTACIONES ypač rekomenduojamas norint efektyviai hidroizoliuoti betoninius pamatus ir plytų/akmenų mūrą. Lengvas TECMADRY® CIMENTACIONES panaudojimas yra geriausias ir nebrangus hidroizoliacinis sprendimas rinkoje.
Dėl specialios formulės TECMADRY® CIMENTACIONES nekeičia garų pralaidumo savybių, todėl hidroizoliuotas paviršius gali natūraliai kvėpuoti.
 
TECMADRY® CIMENTACIONES rekomenduojamas apsaugai nuo drėgmės tokių paviršių kaip: betonas, tinkas, betono blokai, tinkuotas mūras, plytų/akmenų mūras ir t.t..
Ypač rekomenduojama mišinį naudoti, kai norima hidroizoliuoti pamatus esančius žemiau vandens lygio, tuo pačiu apsaugant nuo vandens filtracijos, ateinančios iš žemės paviršiaus. Taip pat mišinys gali būti naudojamas kaip barjeras nuo kylančios kapiliarinės drėgmės.
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Paviršiai turi būti švarūs ir be jokių likučių, tokių kaip riebalai, tepalai, skystos medžiagos neleidžiančios betonui prilipti prie tam tikro paviršiaus, skiedinio, dulkių, smėlio ar kokių kitų neprikibusių ar blogai sukibusių medžiagų. Bet kokie dažų ar senos hidroizoliacijos likučiai turi būti pašalinti. Taip pat kristalai ar mineralinės druskos turi būti panaikintos prieš naudojant TECMADRY® CIMENTACIONES. Geriausia paviršių valyti naudojant smėliasrovę arba šepetį, tai ypač svarbu, kai paviršiai yra lygūs ir mažai porėti. Visos pažeistos vietos turi būti iš anksto pataisytos naudojant PREMHOR. Jeigu yra vandens pratekėjimai, jie turi būti uždaryti naudojant PROQUICK ir vėliau ta vieta padengta PREMHOR mišiniu. Prieš tepant TECMADRY® CIMENTACIONES paviršiai turi būti sudrėkinti vandeniu.
GAMINIO PARUOŠIMAS
Sumaišykite TECMADRY® CIMENTACIONES su švariu vandeniu tam tinkamoje talpoje ir maišykite kol gausite vienalytę, pastos pavidalo konsistenciją. Kaip gaires, naudokite nuo 6 iki 7 litrų vandens vienam maišui TECMADRY® CIMENTACIONES. Visada privalote įsitikinti, kad ši pastos masė yra be gumulų ir kiek įmanoma vienalytė. Rekomenduojama naudoti elektrinį maišytuvą masei išmaišyti. Leiskite mišiniui pastovėti maždaug 10 minučių, tai padės jam geriau nusistovėti.
GAMINIO NAUDOJIMAS
Laikykitės šių žingsnių naudodami produktą:
1.- Sudrėkinkite paviršių purkšdami jį švariu vandeniu.
2.- Tepkite sumaišytą TECMADRY® CIMENTACIONES mišinį naudodami specialų trumpo plauko teptuką. Užneškite pirmą sluoksnį visu paviršiumi.
3.- Leiskite pirmam sluoksniui džiūti 8 – 12 valandų, priklausomai nuo oro sąlygų.
4.- Prieš tepdami antrą sluoksnį, sudrėkinkite pirmą sluoksnį, kad sukibimas būtų geresnis.
5.- Tepkite antrą sluoksnį kryžmai pirmajam sluoksniui ir padenkite visą paviršių.
6.- Retkarčiais sudrėkinkite teptą paviršių, kad sukibimas būtų geresnis.
YPATINGAS GAMINIO NAUDOJIMAS
Norint sustiprinti ir padidinti sukibimą su tam tikru paviršiumi, sumaišykite TECMADRY® CIMENTACIONES su vandens ir CRYLADIT mikstūrą tokia proporcija: 1 dalis CRYLADIT su 3 dalim vandens. Prieš sumaišant mišinį, praskieskite CRYLADIT su vandeniu ir sumaišykite šį tirpalą su TECMADRY®, maišykite kol išgausite vienalytę masę. Vienam maišui TECMADRY® reikės maždaug 5 litrų vandens ir 1,5 litrų CRYLADIT.
YPATINGOS REKOMENDACIJOS
Nenaudokite kai oro temperatūra nukrenta žemiau 5°C arba numatomas šaltis ateinančias 24 valandas;
Nenaudokite ant užšalusių ar šaltų paviršių;
Per daug nedrėkinkite sienos žemoje temperatūroje, kol ji nepasieks 5°C;
Nenaudokite ant gipsinio tinko, dažų ar kalkių;
Kai užtepate TECMADRY® CIMENTACIONES, apsaugokite jį polisterinio putplasčio (EPS) plokštėmis, minimaliai 3 cm storio. Taip apsaugosite nuo galimų pažeidimų tęsiant likusius darbus. 
NESUDERINAMA
Nenaudokite mišinio, kai jis tiesiogiai veikiamas saulės spindulių.
Kaip ir su bet kuriuo standžiu skiediniu, netepkite šio produkto ant paviršių, kurie yra veikiami stiprių judėjimų. Geriausia būtų leisti paviršiui nusistovėti ir stabilizuotis prieš tepant TECMADRY® CIMENTACIONES. Paprastai tai užtrunka maždaug 2 mėnesius.
Netepkite mišinio ant kalkių ir gipso.
TECMADRY CIMENTIONES gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu