PREMHOR R greitai kietėjantis remontinis mišinys, 1vnt. (25kg)

PREMHOR R greitai kietėjantis remontinis mišinys, 1vnt. (25kg)
 
 • PREMHOR R greitai kietėjantis remontinis mišinys, 1vnt. (25kg)
 • PREMHOR R greitai kietėjantis remontinis mišinys, 1vnt. (25kg)
 • PREMHOR R greitai kietėjantis remontinis mišinys, 1vnt. (25kg)

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
45,98

Greitai kietėjantis remontinis mišinys

Tiksotropinis, greitai kietėjantis, nesusitraukiantis remontinis mišinys skirtas betono remontui. Dėl specialios sudėties, vietos suremontuotos su PREMHOR R yra vandeniui nelaidžios. Dėl šios priežasties gaminys taip pat naudojamas formuoti dekoratyvinius elementus ties sienų siūlėmis.
 
Dėl savybės greitai sukietėti ir įgauti reikiamą stiprumą, PREMHOR R yra ypač naudingas remontuojant paviršius žiemos metu (betono užtaisymai, karnizų remontas, palangės, sąramos ir pastogės, siūlės tarp sienų bei siūlės tarp sienų ir grindų, tuštumų užpildymas, išpjovų ir trūkių remontas, grindų remontas, tiltai, tuneliai, užtvankos, rezervuarai ir vandens talpyklos). Taip pat rekomenduojama PREMHOR R naudoti kai reikia įtvirtinti mechanizmus, o mišinys turi sustingti ir pasiekti reikiamą stiprumą greitai.
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Paviršius turi būti tvirtas (tempiamasis stipris > 1 N/mm²) ir švarus. Visos tepalų, kuro, dažų ir skiedinių
dėmės privalo būti pašalintos. Prastai sukibusios medžiagos, smėlis ir dulkės turi būti nuvalytos. Rekomenduojama paviršių pašiurkštinti mechaniniu būdu (smėliasrove, kietu šepečiu). Lygūs arba neporėti paviršiai taip pat turi būti apdirbti mechaniniu būdu, kad įgautų reikiamą šiurkštumą ir porėtumą.
Remontuojant duobes, prieš tai reikia nusivalyti paviršių ir pašalinti visas prastai sukibusias medžiagas (jeigu reikia, panaudojant kaltą). Remontuojamos duobės kraštai turi būti suformuojami tiesūs.
Atliekant trūkių arba plyšių remontą, prieš tai būtina juos praplatinti (per plotį, ilgį ir gylį), suformuojant vertikalias išpjovas. Vėliau suformuotas angas nuplaukite vandeniu.
Kuomet remontuojami itin stipriai pažeisti betoniniai paviršiai, gerai nušveiskite juos vielos šepečiu, taip kad liktų tik tvirtas ir nesuskilinėjąs paviršius. Tuomet paviršių nuplaukite su vandeniu. Jeigu reikia remontuoti betoną, kuriame yra matoma armatūra, tuomet nusmėliuokite jį ir nutepkite su TECMA PAINT OX antikoroziniu gruntu, kad apsaugoti armatūrą.
Itin gerai sugeriančius paviršius sudrėkinkite su vandeniu (venkite balų susidarymo), tuomet luktelkite kol paviršius taps matiniu ir tuomet atlikite remonto darbus.
SKIEDINYS SUKIBIMO PAGERINIMUI
Prieš atliekant remonto darbus su PREMHOR R rekomenduojama paviršius padengti skiediniu pagamintu iš PREMHOR R ir 30% vandens. Panaudodami teptuką ištepkite visą pagrindą šiuo skiediniu. Turėkite omenyje, jog PREMHOR R turi būti panaudotas kol skiedinys nesustingo – tam turėsite maždaug 5 minutes.
GAMINIO PARUOŠIMAS
PREMHOR R turi būti maišomas su švariu vandeniu. Maišyti reikia tol, kol masė taps vientisa ir be gumulų. Rekomenduojama PREMHOR R maišyti su 3,75 – 4,25 litro vandens. Nenaudokite didesnio kiekio vandens, nei nurodyta.
Mišinį reikia sunaudoti nedelsiant. Po gaminio paruošimo, neturi praeiti daugiau nei 5-10 minučių. Todėl nepasiruoškite didesnio kiekio, nei sugebėsite sunaudoti per tas skirtą laiką.
GAMINIO NAUDOJIMAS
Mišinys paruoštas iš PREMHOR R ir vandens turi būti naudojamas tik ant remontuojamų paviršių. Naudokite glaistyklę ertmėms, trūkiams ir duobėms užpildyti. Užpildžius remontinę vietą mišiniu sušlapinkite glaistyklę ir mišinį išlyginkite.
Gaminio negalima naudoti storesniu nei 2 cm sluoksniu vienu kartu. Jeigu reikia padengti storesnį sluoksnį, tai darykite per kelis kartus. Panaudojus PREMHOR R užtikrinkite, kad jis išbūtų drėgnas likusias 8 valandas.
SPECIALUS PANAUDOJIMAS
Norint pagerinti sukibimą su tam tikrais paviršiais, PREMHOR R gali būti maišomas su CRYLADIT priedu, santykiu 2 dalys vandens ir viena dalis CRYLADIT. Vienam maišui PREMHOR R reikia maždaug 2,5 litro vandens ir 1,5 litro priedo CRYLADIT. Pradžioje sumaišykite vandenį su CRYLADIT priedu ir tuomet maišykite su PREMHOR R. Taip pat vandens ir CRYLADIT mišinys gali būti naudojamas skiedinio, skirto sukibimui pagerinti, pagaminimui.
Kai dėl tam tikrų sąlygų (remontuojant sunkaus ir intensyvaus eismo veikiamus paviršius ar konstrukcinį betoną) reikalingas itin geras sukibimas, tuomet rekomenduojama prieš tai paviršių nugruntuoti (paviršius privalo būti sausas). Tam galima naudoti TECMA PAINT AD arba TECMA PAINT R gruntą. PREMHOR R mišinys turi būti panaudotas gruntui nespėjus išdžiūti.
YPATINGOS REKOMENDACIJOS
 • Tam, kad gaminį panaudoti tinkamai, nesusimaišykite PREMHOR R daugiau nei reikia. Atkreipkite dėmesį į stingimo laiką ir užtikrinkite, kad sukibimą pagerinantis skiedinys vis dar yra nesustingęs.
 • Nenaudokite jokių papildomų medžiagų, išskyrus nurodytas aprašyme.
 • Gaminio negalima naudoti, kai temperatūra yra žemiau 5°C arba numatoma šalna ateinančias 24 valandas.
 • Nenaudokite mišinio ant užšalusio ar apšerkšnijusio paviršiaus.
 • Sudrėkinkite paviršių prieš naudojant PREMHOR R.
 • Užtikrinkite, kad panaudotas PREMHOR R mišinys išliktų drėgnas ateinančias 8 valandas, ypač esant šiltam orui. Užpurkškite TECMA-HMF, kad išvengti dehidratacijos.
 • Nedenkite storesnio nei 2 cm sluoksnio vienu kartu.
 • Nenaudokite didesnio kiekio vandens, nei nurodyta.
PREMHOR R gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu