Glass Micro Spheres, paviršių šiurkštinimui ir atspindžio padidinimui 1 vnt. (1kg)

Glass Micro Spheres, paviršių šiurkštinimui ir atspindžio padidinimui 1 vnt. (1kg)
 

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
5,38
GLASS MICRO SPHERES, tai sferinės kalcio silicio natrio stiklo dalelės su hidrofobiniu apdorojimu skirtos galutinių paviršių pašiurkštinimui bei matomumo padidinimui. Dėl stiklinių sferų savybių pakeičiamas atspindimos šviesos kampas tokiu būdų padidinant kelio ženklinimo ir kitų padengtų paviršių matomumą tamsiu paros metu.

Įprastai dengiama rankinių būdu, slėginiu barstytuvu arba sumaišant su paskutiniu dangos sluoksniu, jei tai leidžia dangos charakteristikos.
  • Pašiurkštinti apdorojamą paviršių.
  • Padidinti paviršiaus šviesos atspindėjimą.
Priedas gali būti sumaišomas su paskutiniu dažų ar kt. dangų sluoksniu ir dengiamas vadovaujantis dangos nurodymais. Dengiant rankiniu būdu arba su slėginiu barstytuvu ant prieš paskutinio sluoksnio, tai būtina daryti ant ką tik padengtos dangos arba reikia įsitikinti, kad paviršius yra pakankamai minkštas užtikrinant bent 50% priedo dalelių įsitvirtinimą dangoje. Paskutinis dangos sluoksnis įrengiamas vadovaujantis jai keliamais nurodymais. Priedo išeiga priklauso nuo siekiamų išgauti savybių, prieš galutinį padengimą rekomenduojama atlikti keletą mažų testų su įvairiais kiekiais.
Glass Micro Spheres gaminio aprašymas

 

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu