TECMA PAINT BPU poliuretaninis lakas (A + B), 4kg

TECMA PAINT BPU poliuretaninis lakas (A + B), 4kg
 

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
96,84
Skaidrus alifatinis poliuretaninis lakas skirtas apsaugoti epoksidines, poliuretanines dangas ir kitus paviršius. Dėl itin gero atsparumo trinčiai ir dėvėjimuisi naudojamas kaip galutinis padengimas žmonių ir transporto judėjimo vietose. Taip pat gali būti naudojamas kaip apsauginis sluoksnis metaliniams gruntuotiems ar dažytiems paviršiams bei mineraliniams paviršiams prieš tai padengtais IMPRIMACION A, TECMACRIL FACHADAS ir TECMA PAINT AS. Didelio cheminio atsparumo rūgštims, šarmams ir tirpikliams dėka padengti paviršiai yra lengvai valomi ir apsaugoti nuo aplinkos poveikio, ilgiau išlieka švarūs. Produktas gali būti naudojamas tiek patalpose, tiek lauke.
  • Kaip galutinis padengimas žmonių ir transporto judėjimo vietose.
  • Kaip apsauginis sluoksnis metaliniams gruntuotiems ar dažytiems paviršiams bei mineraliniams paviršiams prieš tai padengtais IMPRIMACION A, TECMACRIL FACHADAS ir TECMA PAINT AS.
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Paviršius turi būti sausas, neužterštas tepalais, riebalais. Dulkės, smėlis ar kiti teršalai turi būti nuvalyti. Norint išvengti spalvų pasikeitimo kai priemonė naudojama ant betoninių, cementinių, plytinių ar kitų porėtų paviršių, prieš tai jie turi būti padengiami IMPRIMACION A porėtų paviršių paruošimo priemone. Jei lakuojami pilnai išdžiūvę epoksidiniai ar poliuretaniniai paviršiai dėl geresnio sukibimo juos būtina pašiurkštinti.
ĮRENGIMAS
Sumaišykite pagrindinį komponentą ir kietiklį, maišykite apie dvi minutes kol bus išgauta vientisa konsistencija. Norint užtikrinti gerą sukibimą su epoksidinėmis ar poliuretaninėmis dangomis negali praeiti daugiau kaip 48 valandos tarp pagrindinės dangos įrengimo ir lakavimo su TECMA PAINT BPU. Vėliau paviršius būtina pašiurkštinti. Orientacinė išeiga nevertinant paviršiaus porėtumo ir aplinkos sąlygų dengiant 50 mikronų storiu yra 9 m2/kg. Dengiama teptuku, voleliu arba beoriu purkštuvu.
Dengiamų sluoksnių skaičius priklauso nuo dengimo būdo. Paprastai rekomenduojama dengti du sluoksnius. Produkto negalima naudoti prie temperatūros žemesnės nei 10°C ir santykinės oro drėgmės didesnės nei 80 %.
YPATINGOS REKOMENDACIJOS:
  • Netepkite ant drėgnų ar šlapių paviršių.
  • Netepkite tiesiogiai ant porėtų paviršių.
  • Netepkite kuomet paviršiaus temperatūra yra 3°C žemiau rasos taško temperatūros.
  • Įrankius valykite su TECMASOL C.
TECMA PAINT BPU gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu