Impregnantas, HUM-PROT MATE, 1vnt. (1L)

Impregnantas, HUM-PROT MATE, 1vnt. (1L)
Nauja

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
14,16
HUM-PROT MATE yra bespalvis, skystas paviršiaus impregnantas, kurio pagrindą sudaro polialkilsiloksano dervos ir organiniai tirpikliai.
Iš vienos pusės, dėl mažo molekulinio svorio ir palyginti mažo polialkilsiloksanų dydžio, ir, iš kitos pusės, dėl naudojamų tirpiklių, impregnantas labai giliai įsigeria į paviršius, todėl geriau apsaugo medžiagas nuo vandens.
HUM-PROT MATE neturi savybės suformuoti vientisos plėvelės ant medžiagos paviršiaus, kuri neleistų praeiti vandens garams. Atvirkščiai, dėka polimerizacijos gaunamas vandenį atstumiantis efektas, kuris praktiškai nesumažina medžiagos garų laidumo savybių ir leidžia jai laisvai kvėpuoti.
Dėka dervos struktūrinės sudėties, HUM-PROT MATE yra atsparus šarmams. Todėl galima impregnuoti šarminio pobūdžio medžiagas.
Kadangi HUM-PROT MATE yra bespalvis, todėl jis nepakeičia medžiagos natūralios spalvos. Visgi, rekomenduojama prieš impregnuojant paviršius atlikti bandymą.
HUM-PROT MATE vandenį atstumiančios savybės pasireiškia jau po poros valandų nuo panaudojimo. Galutinai impregnantas pradeda dirbti po 48 valandų.
HUM-PROT MATE yra specialiai pritaikytas impregnuoti daugeliui medžiagų, kurios naudojamos lauko sienų įrengimui civilinėje inžinerijoje, gamybinėse patalpose ir kt..
HUM-PROT MATE negalima skiesti ar maišyti su kitais produktais. Impregnuojami paviršiai privalo būti sausi, nepriekaištingai nuvalyti ir visos prastai sukibusios/pažeistos medžiagos pašalintos. Jeigu pagrindas yra pažeistas karbonicazijos ir/arba sutrūkinėjęs, tuomet jį reikia suremontuoti nesusitraukiančiu mišiniu, tokiu kaip PREMHOR® arba , jeigu reikia, poliuretaniniu hermetiku SATECMA ELASTIC PM33®.
Impregnuojamus paviršius reikia iki soties įmirkyti su HUM-PROT MATE. Tai atlikti galima purškiant, tepant teptuku arba minkšto plauko šepečiu. Jeigu medžiagos yra itin įgeriančios, tuomet jas reikia impregnuoti kelis kartus. Impregnavimo procesas turi būti atliekamas „šlapias ant šlapio“. Tai reiškia, jog antras sluoksnis turi būti užtepamas iškarto po pirmojo, neleidžiant praeiti daugiau laiko nei reikia norint užnešti antrąjį sluoksnį.
Impregnanto negalime naudoti, kai paviršius yra veikiamas tiesioginių saulės spindulių arba oro temperatūra yra aukštesnė nei 30-35 °C.
Jeigu po impregnavimo tarose lieka medžiagos, tarą reikia aklinai uždaryti, nes drėgmės ir anglies oksido pakanka pradėti polimerizacijos procesui, dėl kurio produktas tampa nebetinkamu naudoti.
HUM-PROT MATE gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu