TECMA IMPERIAL H2O, universalus hidroizoliacinis mišinys, 1vnt (1kg)

TECMA IMPERIAL H2O, universalus hidroizoliacinis mišinys, 1vnt (1kg)
Nauja
20,40 Kiekis sandėlyje: 138 vnt.

APRAŠYMAS


TECMA IMPERIAL H2O GREY
Produktas pagamintas polieterių pagrindu kurių dėka suformuojamas vientisas, elastingas, itin atsparus ir vandeniui nelaidus sluoksnis. Gaminys sukurtas lokalių vietų pratekėjimams hidroizoliuoti, taip pat ir pilnai stogų, terasų, balkonų hidroizoliacijai atlikti. Atsparumas stovinčiam vandeniui, puikios sukibimo savybės su įvairiais paviršiais, net ir šlapiais ar esančiais po vandeniu, bei didelis elastingumas net ir esant žemoms temperatūroms, atsparumas saulės radiacijai šį gaminį paverčia puikiu sprendimu atsiradus nenumatytiems pratekėjimams bei pilnai stogų, terasų, latakų, balkonų ir kt. vietų hidroizoliacijai. Spalva - pilka.

PANAUDOJIMAS

TECMA IMPERIAL H2O rekomenduojamas įtrūkimų stoguose ir sienose, stogo, latakų vietoms pro kuriuos skverbiasi vanduo remontui ir sandarinimui. Taip pat ir pilnai stogų, terasų, vonių hidroizoliacijai.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Paviršiai turi būti švarūs ir be jokių likučių, tokių kaip riebalai, tepalai, skystos medžiagos neleidžiančios klijams prilipti prie tam tikro paviršiaus, skiedinio, dulkių, smėlio ar kokių kitų neprikibusių ar blogai sukibusių medžiagų. Paviršiai gali būti šlapi bet turi būti idealiai švarūs. Remontuojant senas hidroizoliacines medžiagas jos turi būti nuplautos, švarios, turi išdžiūti prieš remontą.

ĮRENGIMAS

Atlikus paviršių paruošimo darbus, denkite pirmąjį hidroizoliacijos sluoksnį. Minimali išeiga yra 0.7 kg/m2 kiekvienam sluoksniui. Antras sluoksnis dengiamas pirmajam išdžiūvus, t.y. po 6-8 valandų esant 23°C temperatūrai. Jeigu ant hidroizoliacijos numatomas pėsčiųjų eismas – pirmas hidroizoliacijos sluoksnis dengiamas su 0.9 kg/m2 išeiga, klojamas armavimo tinklelis ir dengiamas antras, 0.9 kg/m2 išeigos hidroizoliacijos sluoksnis.

SPECIALIOS ĮRENGIMO SĄLYGOS

  •  Labai svarbu laikytis nurodytų medžiagos išeigų norint pasiekti geriausius rezultatus.
  •  Produkto pakuotė turi būti hermetiškai uždaryta norint išvengti medžiagos sukietėjimo viršuje.
  •  Nenaudokite ant paviršių su purvo, alyvos, riebalų žymėmis.
  •  Nesukietėjusio produkto valymui naudokite TECMASOL D. Jei produktas sukietėjęs pašalinti galima mechaniškai.

TECMA IMPERIAL H2O gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu