SILICA SAND, kvarcinis smėlis paviršių šiurkštinimui, 1 kg.

SILICA SAND, kvarcinis smėlis paviršių šiurkštinimui, 1 kg.
Nauja

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
2,25
SILICA SAND – kvarcinis, smulkus sijotas smėlis naudojamas įvairių hidroizoliacinių medžiagų paviršiaus pašiurkštinimui, slidumo sumažinimui. Neslidus paviršius yra lengviau eksploatuojamas, saugesnis.
SILICA SAND smėlis naudojamas:
  • DESMOPOL poliuretaninės hidroizoliacijos paviršiaus pašiurkštinimui.
  • Paviršių pašiurkštinimui naudojant su įvairiomis dangomis.
  • Eksploatuojamų paviršių pašiurkštinimui dėl saugumo.
  • Paviršių pašiurkštinimui dėl geresnio sukibimo prieš klijuojant apdailą (plyteles ar kt.).
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Priklausomai nuo dangos, kuri yra šiurkštinama. Prieš dengiant papildomus sluoksnius su kuriais maišomas, arba ant kurių barstomas smėlis paviršiai turi būti švarūs ir sausi, be jokių prastai prikibusių medžiagų, riebalų ar kitų medžiagų kurios gali suprastinti dangų sukibimą – bendrąja prasme – vadovaukitės įrengiamos dangos paviršiaus paruošimo rekomendacijomis.

NAUDOJIMAS

Kai naudojama DESMOPOL poliuretaninės hidroizoliacijos šiurkštinimui galimi keli įrengimo būdai:
1. Eksploatuojamiems paviršiams, smėlis maišomas su pirmuoju apsauginės dangos TECNOTOP 2C sluoksniu, vėliau, jam išdžiūvus, uždengiamas TECNOTOP 2C sluoksnis be priemaišų.
2. Neeksploatuojamiems paviršiams, ant kurių bus įrengiama apdaila (klijuojamos plytelės ar kt.) kvarcinis smėlis sumaišomas su TECNOTOP 2C apsauginiu laku – dengiama vienu sluoksniu. Alternatyvus įrengimo būdas – smėlio barstymas ant ką tik įrengtos dangos, kai ji dar yra nepilnai išdžiūvus.
3. Neeksploatuojamiems paviršiams, ant kurių bus įrengiama apdaila (klijuojamos plytelės ar kt.) kvarcinis smėlis sumaišomas su gruntu PU-1050 arba EPw-1070 – dengiama vienu sluoksniu. Alternatyvus įrengimo būdas – smėlio barstymas ant ką tik įrengtos dangos, kai ji dar yra nepilnai išdžiūvus.
Silica Sand aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu