Rūdžių valiklis natūraliam akmeniui SUPER DESCA STONE, 1 vnt. (1 L)

Rūdžių valiklis natūraliam akmeniui SUPER DESCA STONE, 1 vnt. (1 L)
Nauja
12,60 Kiekis sandėlyje: 8 vnt.

SUPER DESCA STONE - tai rūdžių valiklis granitui, keramikai ir daugeliui kitų natūralaus akmens rūšių

SUPER DESCA STONE yra skystas produktas, kurį sudaro rūgštis, drėkikliai ir tenzidai (paviršiaus aktyviosios medžiagos), kurie sumažina paviršiaus įtempimą. Tokiu būdų lengviau ir efektyviau nuvalomos geležies oksido dėmės. Tinka valyti granitą, betoną ir daugelį kitų fasadų apdailai naudojamų akmens rūšių.

Rūdžių atsiradimą dažniausiai lemia pačioje akmens sudėtyje esančios priemaišos, metalo likučiai likę nuo pjaustymo įrankių/staklių ir natūralaus akmens apdirbimo pramonėje naudojami metaliniai kabliukai (akmens pakabinimui), kurie filtracijos principu perneša oksidus.


SUPER DESCA STONE valiklis sudrėkina paviršių ir reaguodamas su geležies oksidais, kurie būna geltonos, gelsvai rudos arba rudos spalvos, paverčia juos bespalve/pilkšvai balta geležies druska, kuri vėliau lengvai pašalinama nuo paviršiaus.


SAVYBĖS

  • Skystos aliejinės konsistencijos;
  • Bespalvis arba šviesiai gelsvai-rudos spalvos;
  • Lengvai putoja dėl sudėtyje esančių tenzidų;
  • Sudėtyje neturi chloridų ir sulfatų;
  • Naudojant standartinėmis sąlygomis garų neišskiria;
  • Stipriai koncentruotas produktas, todėl galima skiesti dideliais kiekiais.

SUPER DESCA STONE naudojamas:

  • Rūdžių dėmių valymui nuo mineralinių paviršių (vertikalių ir horizontalių): fasadai, grindys, paminklai, sodo dekoratyviniai elementai ir t.t.;
  • Natūralaus akmens apdirbimo pramonėje (granitas, marmuras ir t.t.);
  • Akmens turinčio geležies mineralų (pirito, magnetinio pirito, markazito, magnetito ir t.t.) apdorojimui.

SUPER DESCA STONE dėl didelės koncentracijos gali būti naudojamas grynas arba skiestas vandeniu, priklausomai nuo pritaikymo srities. Produktas yra visiškai tirpus vandenyje.
Nors SUPER DESCA STONE aukštoje temperatūroje garų neišskiria, visgi rekomenduojama valiklį naudoti kambario temperatūroje.


SUPER DESCA STONE priklausomai nuo pritaikymo srities galima tepti teptuku, voleliu, purškiant arba su kempine.
Santykis, kuriuo turi būti skiedžiamas SUPER DESCA STONE priklauso nuo to, ar paviršius yra poliruotas ir kiek jis atsparus rūgštims (labai svarbu žinoti medžiagos atsparumą rūgštims, kad būtų galima naudoti valiklį gryną arba skiestą tam tikru santykiu, pvz.: granitas yra daug atsparesnis rūgščiai nei marmuras). Atsparesniems akmenims galima naudoti labiau koncentruotą valiklį. Turint poliruotą akmenį SUPER DESCA STONE reiktų skiesti santykiu - 1 dalis valikio su 3-10 dalimis vandens, pradedant bandymą nuo didesniu santykiu praskiesto produkto. Kartais yra patogu, kai medžiaga yra poliruota ir silpnai atspari rūgštims, valikliu valyti prieš tai sudrėkintą paviršių.


Valant didelius plotus su SUPER DESCA STONE galima naudoti valiklyje išmirkytą teptuką arba volelį. Mažesnius ir labai lokalizuotus plotus valyti geriausia su baltu audiniu pamirkytu valiklyje.


Valiklį paskirstykite per visą valoma plotą ir palikite 10-30 min pastovėti. Šiam laikui praėjus patikrinkite ar rūdys pilnai nusivalė ir nuplaukite paviršių su švariu vandeniu. Plaunant trinkite su šepečiu, kad pilnai pašalinti rūdis. Jeigu pašalinti rūdžių per pirmą kartą nepavyksta, procesą pakartokite.

Gaminio išeiga, priklausomai nuo dėmių kiekio ir skiedimo santykio, yra nuo 5 iki 15 m²/l.
Nuvalius paviršius rekomenduojama juos apsaugoti su impregnantais HUMPROT-MATE arba IMPERMEABILIZANTE 10 AG.

ATSARGUMO PRIEMONĖS
Korozinė medžiaga. Neprarykite. Laikykite atokiai nuo vaikų. Venkite kontaktų su akimis, oda ar gleivine. Dėvėkite tam pritaikytas pirštines. Patekus ant odos nuplaukite vandeniu. Patekus į akis nedelsiant gausiai praplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją.

SUPER DESCA STONE gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu