TECMA ANTIDESLIZANTE, rūgštinė šiurkštinimo, valymo priemonė 1 vnt. (1 l)

TECMA ANTIDESLIZANTE, rūgštinė šiurkštinimo, valymo priemonė 1 vnt. (1 l)
 
11,35 Kiekis sandėlyje: 14 vnt.
TECMA ANTIDESLIZANTE - rūgštinis, putojantis ir bespalvis produktas skirtas apdirbti slidžias grindis. Privačiuose namuose ir komercinėse patalpose viena iš dažniausių pasitaikančių problemų su grindimis yra jų slidumas. Tai itin padidina riziką paslysti, ypač kai grindys yra šlapios.
TECMA ANTIDESLIZANTE naudojamas norint padidinti šiurkštumą:
  • Tualetuose ir voniose, dušuose
  • Pramoninėms grindims
  • Baseinams
  • Bendraja prasme naudojama grindims slidžiais paviršiais pašiurkštinti – plytelės, keramika, granitas, marmuras, natūralus akmuo ir kt. kurie yra poliruoti, slidūs, ypač tada kai yra šlapi.
Prieš naudojant TECMA ANTIDESLIZANTE, paviršiai nuplaunami ir leidžiama išdžiūti. Prieš padengiant visus paviršius rekomenduojame atlikti eksperimentą ant nedidelio, mažiau matomo ploto. Gaminys visada turi būti naudojamas grynas, toks koks yra tiekiamas. Produktas supilamas į purškiklį ir tolygiai nupurškus visą paviršių, paliekamas veikti 5-ias minutes. Su plastikinių šerelių teptuku tolygiai paskirstykite gaminį per visą paviršių ir palikite veikti dar 10-20 minučių. Gaminį pašalinkite netrindami, gausiai plaudami vandeniu. Leiskite paviršiams natūraliai išdžiūti. Paviršiams išdžiuvus, jie vėl tinkami eksploatuoti. Aliuminio, nerūdijančio plieno, stiklinius ir visus kitus paviršius kurių nereikia apdoroti apsaugokite plastikinėmis priemonėmis (plėvelė, lipni juosta ir kt.).
Tecma Antideslizante aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu