CETBIT paklotas (savaime limpantis), 1rul. 1x20m (20m2)

CETBIT paklotas (savaime limpantis), 1rul. 1x20m (20m2)
 
  • CETBIT paklotas (savaime limpantis), 1rul. 1x20m (20m2)
  • CETBIT paklotas (savaime limpantis), 1rul. 1x20m (20m2)
  • CETBIT paklotas (savaime limpantis), 1rul. 1x20m (20m2)
262,57 Kiekis sandėlyje: 24 vnt.
Prieš CETbit klijavimą, paviršiai gruntuojami gruntu MAXBIT GR.

CETbit, tai grupė šiuolaikiškų, savaime prilimpančių hidroizoliacinių membranų, kurių gamybai naudojami folija arba audinys ir bitumo/kaučiuko savaime prisiklijuojantis sluoksnis. Papildoma sudėtinė dalis yra popieriaus sluoksnis apsaugantis nuo membranos susiklijavimo tarpusavyje, medžiagai esant rulone. CETbit, tai patikima, aktyvi hidroizoliacija. Jos panaudojimas ypatingai pasiteisina tais atvejais, kai dėl praktiškų aplinkybių arba dėl padidintų priešgaisrinių reikalavimų nėra galimybių naudoti tradicines, karštu būdu prilydomas bitumines membranas. CETbit membranos įrengiamos šaltu būdu be papildomo kaitinimo.
      ●     Požeminės statinio dalies hidroizoliacija
      ●     Pamatų hidroizoliacija
      ●     Horizontali hidroizoliacija po pamatine plokšte
      ●     Tunelių hidroizoliacija
      ●     Drėgnų patalpų hidroizoliacija
      ●     Terasų ir balkonų hidroizoliacija
      ●     Sutapdintų, atvirkštinių ir eksploatuojamų stogų hidroizoliacija
      ●     Paviršinė plokščių stogų hidroizoliacija
Pagrindo paruošimas
Pagrindas, ant kurio bus klojamos CETbit membranos, turi būti sausas, nuvalytas, be įtrūkimų, įdubimų bei iškilimų. Lenktos plokštumos, vidiniai kampai, briaunos ir panašios vietos turi būti užapvalintos maždaug 3 cm spinduliu. Visos tuštumos ir įtrūkimai turi būti užtaisyti cementiniu skiediniu arba glaistu M-2000. Porėti paviršiai turi būti nugruntuoti (± 200-250 g/m2). Naudojant vandieniu skiedžiamą gruntą galima gruntuoti lengvai drėgnus ar dar visai neišdžiuvusius betoninius pagrindus. Nugruntavus pagrindą, prieš membranos klojimą reikia apdoroti glaistu M-2000 vietas, kuriose ji bus kertama vamzdžiais, įlajomis, taip pat ir vidinius kampus, kuriuose hidroizoliacija pereina iš horizontalios plokštumos į vertikalią. CETbit membranas klojamos tik visiškai išdžiūvus gruntui ir glaistui M-2000. 
 
Membranos įrengimas 
Didinant darbo našumą pravartu išanksto susipjaustyti ruloną į gabalus tinkančius hidroizoliuojamai vietai. Bet vieno gabalo ilgis neturėtų viršyti 3 m vertikalioje plokštumoje ir 10 m horizontalioje plokštumoje. CETbit membranas reikia klijuoti lipniąja puse prie paruošto pagrindo palaipsniui atskiriant popierinį sluoksnį. Membranos juostos klojamos užleidžiant jas vieną ant kitos per 5 cm išilgai rulono ir ne mažiau 10 cm skersai rulono. Skersiniai atskirų juostų sujungimai turi būti nutolę vienas nuo kito ne mažiau kaip per 30 cm. Klojant CETbit membranas ant lenktų ar vertikalių plokštumų, juostos turi būti klojamos nuo apačios į viršų taip, kad užlaidos išsidėstytų vandens tekėjimo kryptimi. Kiekvieną atskirą membranos juostą patartina klijuoti iš viršaus į apačią ir gerai prispausti, kad būtų pašalinti oro burbuliukai. Priklijavus juostą, ją būtina išvoluoti su volu tam, kad visas membranos paviršius glotniai prisiglaustų prię konstrukcijos. Kai Konstrukcijos aukštis viršija 2,5 m būtina pritvirtinti viršutinę memranos juostą (pvz. mediniu tašeliu) mechaniškai tam, kad membrana nesusmuktų. Tai ypatingai svarbu, kai dirbama ant įkaitusio pagrindo ar esant karštiems orams (pvz. vasaros metu).
CETBIT gaminio katalogas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu