TECMADRY TERMIC termoizoliacinis sanavimo tinkas, 1vnt. (13 kg)

TECMADRY TERMIC termoizoliacinis sanavimo tinkas, 1vnt. (13 kg)
 
40,58 Kiekis sandėlyje: 35 vnt.

Termoizoliacinis sanavimo tinkas

TECMADRY® TERMIC – termoizoliacinis ir hidroizoliacinis tinkas, kurio pagrindą sudaro cementas, lengvasvoriai užpildai ir specialūs priedai. Jis sudaro papildomą termozioliacinį sluoksnį ir apsaugo nuo drėgmės. Be to padailina dengiamus paviršius.  Mišinys nepakeičia paviršių garų pralaidumo savybių ir leidžia jiems natūraliai kvėpuoti.
 
TECMADRY® TERMIC yra rekomenduojamas pastatų energinio efektyvumo atstatymui:
- Termoizoliacinis tinkas skirtingiems hidroizoliaciniams darbams, kombinuojant kartu su TECMADRY® dangomis;
- Fasadų hidroizoliacija ir apsauga. Vėliau gali būti nudažomi fasadiniais dažais (TECMA PAINT SILICATOS, TECMACRIL FACHADAS ir t.t.) arba netgi padengiami danga TECMA PAINT TERMIC FAHRENHEIT 10.8;
- Hidroizoliacija ir šilumos izoliacija rūsiams, pamatams, galerijoms, sienoms ir t.t.. Ypač kai reikia nutraukti „šalčio tiltelius“ ir apsaugoti nuo drėgmės, kurią lemią kondensato susidarymas. Norint spalvinės apdailos rekomenduojama padengti TECMA PAINT SILICATOS.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Paviršius turi būti švarus, be jokių teršalų, kaip kad riebalai, alyva, klojinių tepalas, dulkės, smėlis, suirusios ir trapios medžiagos. Prieš naudojant TECMADRY® TERMIC ant skiedinio ar betoninio paviršiaus, jis turi būti sudrėkintas.
GAMINIO PARUOŠIMAS
Pavartykite maišo turinį prieš maišymą, apversdami jį aukštyn kojomis ir grąžindami atgal. Pakartokite kelis kartus. Sumaišykite maišo turinį su vandeniu kiekvieno panaudojimo atveju, kad gautųsi vientisesnė masė. Maišykite TECMADRY® TERMIC su švariu vandeniu tinkamoje talpoje, kol masė taps pastos pavidalo ir vienalytė. Kaip nuorodą, naudokite 6,0 – 6,5 litrus vandens vienam 13 kg maišui (apytiksliai 0,45 – 0,5 litrai vandens 1 kg produkto). Maišyti rekomenduojame su mechaniniu maišytuvu. Išmaišytą mišinį palikite pastovėti 5 minutes ir vėl permaišykite. Darbo laikas su paruoštu mišiniu yra maždaug 30 minučių, priklausomai nuo oro sąlygų.
GAMINIO NAUDOJIMAS
Tepkite mišinį su glaistykle arba išlyginamąja tinko liniuote, kad išgauti lygų paviršių ir užnešti norimą medžiagos storį. Leiskite medžiagai tinkamai sukietėti ir apsaugokite nuo mechaninio pažeidimo pirmosiomis dienomis. Norint pagerinti paviršiaus apdailą, po 24 valandų galima paviršių tolygiai nušlifuoti arba nupoliruoti. Prieš nudažant paviršių, leiskite mišiniui džiūti 3-7 dienas priklausomai nuo oro sąlygų.
YPATINGAS GAMINIO NAUDOJIMAS
Norint padidinti mišinio mechaninį atsparumą, nelaidumą vandeniui ir sukibimą su tam tikrais paviršiais, TECMADRY® TERMIC yra sumaišomas su vandens ir CRYLADIT tirpalu. Minimali proporcija 1 dalis CRYLADIT ir 2 dalys vandens. Didesnė dalis CRYLADIT priedo tik dar labiau pagerina šias savybes. Prieš sumaišydami mišinį, praskieskite CRYLADIT priedą vandenyje ir tik tuomet supilkite į vieną talpą su TECMADRY® TERMIC ir išmaišykite, kol masė taps vientisa. Vienam 13 kg TECMADRY® TERMIC maišui reikia apie 4 litrų vandens ir 2,0-2,5 litrų CRYLADIT.
YPATINGOS REKOMENDACIJOS
Produktas lėtai stingsta ir kietėja. Pirmosiomis dienomis po įrengimo apsaugokite nuo mechaninio pažeidimo.
Nenaudokite esant žemesnei nei 5°C temperatūrai arba kuomet yra galimybė, jog mišinys per 24 h nuo panaudojimo gali užšalti.
Netepkite ant užšalusių arba apšerkšnijusių paviršių.
Neperdrėkinkite paviršiaus, kai temperatūra yra žemiau 5°C.
Nenaudokite mišinio ant gipso, dažų arba kalkių.
TECMADRY TERMIC gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu