Impregnantas 10 AG, 1vnt. (1L)

Impregnantas 10 AG, 1vnt. (1L)
Nauja
18,15 Kiekis sandėlyje: 98 vnt.
IMPERMEABILIZANTE 10 AG – impregnantas, skirtas apsaugoti keraminių/klinkerinių/silikatinių plytų, natūralaus ir dirbtinio akmens bei mineralinio tinko fasadams.
IMPERMEABILIZANTE 10 AG pagrindą sudaro tirpikliai ir modifikuoti siloksanai, turintys mažą molekulinį svorį (mažą molekulių dydį). Tai palengvina impregnanto įsiskverbimą į dengiamą paviršių ir kartu leidžia jam įsigerti žymiai gyliau. Tokiu būdu paviršius yra efektyviau apsaugomas nuo vandens ir užtikrinama ilgalaikė apsauga.
Paviršius impregnavus su IMPERMEABILIZANTE 10 AG, susiformuoja vidinis vandeniui nelaidus barjeras. Bet neužkertamas kelias medžiagai kvėpuoti, nes impregnantas yra laidus garams. Apibendrintai tariant:
  • Išlaiko fasadus švarius, nes neleidžia prikibti smogui (dūmams ir rūkui);
  • Yra vandeniui nelaidus;
  • Nestabdo vandens garų difuzijos;
  • Neleidžia formuotis drėgmei iš išorės;
  • Neleidžia fasadui samanoti;
  • Impregnuotas paviršius atlaiko daugiau užšalimo-atšilimo ciklų;
  • Medžiagos tampa ilgaamžiškesnės;
  • Taupo energiją (šildymas: neleidžia prasiskverbti drėgmei).
Dėl savo specifinės sudėties, IMPERMEABILIZANTE 10 AG nekeičia apdorojamų paviršių spalvos. Tačiau atsižvelgiant į didelį skaičių medžiagų, naudojamų fasadų įrengime, ir didelius skirtumus tarp medžiagų, kurių kilmė yra ta pati, reikia prieš darbus atlikti testą, kad būtų garantuotas galutinis rezultatas.
Dėl siloksano struktūrinės sudėties dervoje, IMPERMEABILIZANTE 10 AG yra atsparus šarmams. Todėl tinka impregnuoti šarmines medžiagas.
IMPERMEABILIZANTE 10 AG yra specialiai pritaikytas daugeliui medžiagų, naudojamų vertikalų lauko sienų įrengimui, impregnuoti. (Civilinė inžinerija, gamybinės patalpos ir kt.)
IMPERMEABILIZANTE 10 AG visada turi būti naudojamas grynas, toks koks jis yra tiekiamas. Jis negali būti skiedžiamas arba maišomas su kitais produktais. Svarbu, kad apdorojami paviršiai būtų visiškai sausi, nepriekaištingai nuvalyti ir pašalintos visos prastai sukibusios ar savo funkcijos nebeatliekančios medžiagos. Jei dengiamas paviršius yra įtrūkęs, tuomet juos reikia suremontuoti su nesitraukiančiu mišiniu. Tam tinka PREMHOR arba poliuretaninė mastika SATECMAELASTIC PM 33.
Paviršius turi būti iki soties įmirkomas impregnantu. Padengti paviršiu galima purškiant, tepant teptuku arba minkšto plauko šepečiu. Jeigu paviršius dengiamas keliais kartais (esant itin porėtai medžiagai), reikia įvertinti, kad impregnantas turi būti dažomas „šlapias ant šlapio“. Todėl antras sluoksnis turi būti dažomas iškarto pabaigus pirmąjį. Neleidžiant, kad praeitų daugiau laiko, negu reikia, norint užnešti antrąjį sluoksnį.
Nenaudokite produkto ant paviršių kurie yra veikiami tiesioginių saulės spindulių, kai temperatūra yra aukštesnė nei 25-30 °C.
IMPERMEABILIZANTE 10 AG gaminio aprašymas

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu