381 KUO HIDROIZOLIUOTI LODŽIJOS GRINDŲ PAGRINDĄ


KLAUSIMAS:  Laba diena, prašytume parekomenduoti kuri hidroizoliacinė medžiaga geriausiai tiktų lodžijos pagrindui izoliuoti.
Daugiabutis senos statybos (1985 m). Mūsų butas antrame aukšte ir turi lodžiją  t.y. „padidintą balkoną“ . Kadangi dalis lodžijos nėra po stogu per  ilgą laiką nuo temperatūros pokyčių, ir lietaus betoninis pagrindas matyt jau suskilinėjo ir lietaus vanduo prasiskverbia kiaurai.  Kadangi lodžija yra virš įėjimo į namą tai  net pirmame aukšte prie įėjimo lubose matosi pažeidimai nuo drėgmės.
Galvojame kažkokia medžiaga izoliuoti lodžijos grindų pagrindą ir ant jos klijuoti plyteles. Vėliau, gal būt ir stogą bandysime dėti ant viso ploto.
Kokia iš Jūsų siūlomų medžiagų labiausiai tikrų ant betoninio pagrindo, kad ant jos galima būtų klijuoti plyteles?
Žiūrėjome TECMADRY hidroizoliacinis mišinį ,  VOLTEX paklotą (ar ant jo galima būtų klijuoti plyteles?)  ir kitas medžiagas, bet reikia Jūsų patarimo. O gal yra tokia hidroizoliacinė medžiaga kuri pati būtų ir dekoratyvi , kad nereikėtų ir plytelių ?
Be to norėtųsi rasti  racionalų variantą, kad tai nebūtų labai brangu. Terasos bendras plotas apie 30 m2

ATSAKYMAS:  Iš Jūsų apibūdintos situacijos, tinkamiausias sprendimas būtų sutvarkytą betoninį pagrindą hidroizoliuoti su tepama poliuretaninę danga DESMOPOL.
Šioje nuorodoje rasite platesnį aprašymą: DESMOPOL.
Šią dangą galima palikti, kaip eksploatuojama ir nėra būtinybės vėl kloti plyteles. Bet tuomet dangą reikia papildomai dažyti su TECNOTOP 2C dažais, kurie apsaugos dangą nuo UV (saulės) spindulių. Jeigu norima, kad paviršius būtų neslidus, tuomet į dažus reikia įmaišyti kvarcinį smėlį arba plastiko granules.
Antras variantas yra, jau dabar esamas plyteles padengti DESMOPOL T (skaidria hidroizoliacija). Tuomet esamo plytelės pasidengia permatoma vandeniui nelaidžia danga, kuri yra atspari UV spinduliams ir nereikia visų plytelių lupti lauk. Žinoma, jau dabar atšokusias plyteles reikia susiremontuoti.
Iš Jūsų paminėtų medžiagų TECMADRY mišinys irgi yra tinkamas tokiems darbams, bet ši hidroizoliacija yra cementinio pagrindo, todėl visas hidroizoliacijos efektyvumas priklauso nuo po ja esančio betono. Jeigu betonas eižėja, skilinėja, tuomet įtrunka ir pati hidroizoliacija. VOLTEX danga šiems darbam apskritai netinka.
Šioje nuorodoje galite pažiūrėti jau mūsų įgyvendintus projektus: TERASOS / BALKONAI
Norint tikslaus kainos paskaičiavimo, reiktų iš Jūsų kelėtos lodžijos nuotraukų ir perimetro ilgio.
HidroIZOLIACIJA24.lt
Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu