384 COKOLIO / ELEKTROS ĮVADO PER PAMATĄ HIDROIZOLIAVIMAS


KLAUSIMAS:  Gyvename nuosavam name, taip vadinamam "alytnamyje" sienos iš gelžbetonio blokų. Planuojame apšisiltinti namą. Pamatus ir cokolį norime hidroizoliuoti užklijuoti putu polistirolą ir nutinkuoti. Kokias medžiagas reikėtų naudoti? Taip pat planuojama elektros įvadą vesti per pamatą, kaip reikėtų užsandarinti ir izoliuoti tą vietą?
Gal galite parašyti medžiagų kvadratinio metro kainą?

ATSAKYMAS:  Mes dažniausia siūlome Bentonitinio molio paklotus VOLTEX požeminei daliai, o 30 cm iki žemės paviršiaus ir bent 30 cm virš žemės paviršiaus siūlome teptinę hidroizoliaciją PC CRISTAL CONCENTRATE. Jeigu pamatų betono būklė prasta tai vietoj PC CRISTAL CONCENTRATE naudojame bituminę savaime prilimpančią dangą CETbit.
Elektros įvado vamzdį užtaisome taip. Padarome skylę pamate kad aplink vamzdį liktų apie 15 cm tarpas (jeigu vamzdis bus 5 cm skersmens tai skylė turėtų būti apie 35cm skersmens). Tada skylės perimetru ir aplink vamzdį pritvirtinate bentonitinio molio juostą WATERSTOP RX 103 ir ertmę užpildote vandeniui nelaidžiu besiplečiančiu skiediniu V1/50. Molio juosta išbrinks ir užkirs kelią vandens skverbimuisi per siūles. Visos gaminių kainos yra mūsų puslapyje.
 
HidroIZOLIACIJA24.lt
Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu