393 RŪSIO HIDROIZOLIACIJA


KLAUSIMAS:  Laba diena, rūsio sienų kvadratai yra 27m2,plius 47skylutės per kurias buvo suveržti skydai. Kokią hidro izoliaciją patartumėte padengti? Dar namo pamatus pažiūrėkite,ar reiktų dar ko jiems datepti?
             

ATSAKYMAS:  Iš nuotraukų matome, kad cokolis jau yra kažkuo nuteptas. Kokia tai būtų medžiaga (kuri yra pilka)?
Klojinių suveržimo vamzdelių skyles reikia sandarinti naudojant RSA sistemą. Ją sudaro bringstantis kamštelis ir vamzdis su išorine hidroizoliacija, tačiau jūsų situacijoje galima panaudoti tik bringstantį kamštį.
Jo kainą rasite čia: RSA sistema
Skylę iš išorės dar reikėtų užpildyti PROQUICK greitai stingstančiu skiediniu.

Jeigu neturite aukšto gruntinio vandens ar šaltinių grunte ir tikitės, kad jūsų pamato monolitas nesutrūkinės, tuomet galite nenaudoti VOLTEX pakloto, o hidroizoliuoti pamatus teptinėmis cementinėmis hidroizoliacijomis. Kurią pasirinkti siūlau nuspręsti Jums, nes visos geros, tik skiriasi kaina ir tam tikros savybės, bei veikimo principas:
TECMADRY GREY – turi itin gerą sukibimą su betoniniais paviršiais (3,84 MPa), tačiau nerekomenduojamas naudoti ant nestabilaus paviršiaus. Tepama dviem sluoksniais, minimali išeiga – 3 kg/m².
TECMADRY ELAST – turi prastesni sukibimą su betonu nei TECMADRY (1,37 MPa), bet yra labai elastingas (Pailgėjimas iki nutrūkimo 140%) – tinka nestabiliems paviršiams. Tepama dviem sluoksniais, minimali išeiga – 2 kg/m².
PC CRISTAL CONCENTRATE – betono kristalizacija. Trumpiausias džiūvimo laikotarpis. Tepama dviem sluoksniais minimali išeiga – 1,6 kg/m².
HidroIZOLIACIJA24.lt
Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu