403 Balkonų, terasų hidroizoliacija su DESMOPOL


DESMOPOL – tai tepama vieno komponento poliuretaninė danga, su kuria išgaunamas vientisas (besiūlis), itin elastingas (± 600% ~ ± 750%) ir mūsų oro klimatui atsparus hidroizoliacinis 2 mm storio sluoksnis. DESMOPOL hidroizoliacija yra ilgaamžė, elastinga danga, atspari  ultriavioletinių (UV) spindulių ir nepalankių oro sąlygų poveikiui. Hidroizoliacija puikia sukimba su visų rūšių paviršiais - betonu, metalu, keramika ir kt., todėl su šia danga galima nuo vandens apsaugoti tiek naujos statybos, tiek senus balkonus/terasas. Įsirengti tokią dangą yra labai paprasta, todėl taupantiems nereikia samdyti brangiai apmokamų specialistų. Kiekvienas tokius darbus gali atlikti ir pats.

NAUJA STATYBA
Apdaila plytelės
DESMOPOL hidroizoliacija įrengiama ant išlyginamojo betono sluoksnio prieš plytelių klijavimą. Betonas prieš tepant DESMOPOL privalo būti nugruntuotas. Kad užtikrinti gerą plytelių klijų sukibimą su danga naudojamas kvarcinis smėlis, kuriuo apibarstomas ką tik užneštas antrasis hidroizoliacinis sluoksnis. Išdžiuvus dangai, nesukibusio smėlio perteklius pašalinamas (nuvalomas/susiurbiamas) ir klijuojamos plytelės.

Įgyvendintas projektas:
Terasa, Didžioji g.10,Vilnius 2015

Apdaila – kvarcinis kilimas
DESMOPOL hidroizoliacija įrengiama ant išlyginamojo betono sluoksnio, kuris prieš tai nugruntuojamas. Dangai išdžiuvus įšliejamos besiūlės grindys iš spalvotų arba natūralių kvarco akmenukų. Kvarcinis kilimai įrengiami ant balkonų ar terasų yra laidūs vandenui, tad lietaus vanduo nuvedamas į latakus ar įlajas ne kilimo paviršiumi, o per po juo esančią hidroizoliaciją. Tokios grindys per lietų mažiau taškosi, jų paviršiuje nesusidaro balos.
 
Įgyvendintas projektas:
Terasa, Mėlynių g., Vilnius 2015

Apdaila – terasinės lentos
DESMOPOL hidroizoliacija puikiai tinka grindų apdailai iš terasinių medinių ar biokompozito lentų. Hidroizoliacija labai atspari trinčiai, todėl lentos įrengiamos tiesiai ant jos. Vienintelis skirtumas nuo ankščiau minėtų sprendimų toks, kad DESMOPOL hidroizoliacija privalo būti padengta alifatiniais dažais, kurie suteikia hidroizoliacijai apsaugą nuo ultravioletinių spindulių (UV). Tokių būdu apdorota danga ilgainiui nepraras savo techninių savybių.
 

Apdaila – hidroizoliacija kartu ir galutinė danga
DESMOPOL medžiaga pasižymi dideliu atsparumu trinčiai, todėl kuo puikiausiai tinka eksploatavimui, kaip galutinė danga. Hidroizoliaciją reikia tepti ant nugruntuoto betoninio paviršiaus, o išdžiuvus padengti alifantiniais dažais, taip apsaugant nuo UV spindulių poveikio. Norint išgauti neslidų paviršių į dažus įmaišomi plastiko granulės arba smulkios frakcijos kvarcinis smėlis. DESMOPOL spalvą galima rinktis pagal RAL spalvų paletę.
 
Įgyvendintas projektas:
Stogo hidroizoliacija, Vilnius 2013

SPRENDIMAI REMONTUI
Esama apdaila – plytelės, bitumas
Su DESMPOL danga galima hidroizoliuoti jau įrengtą terasą/stogą su plytelių, bitumo apdaila/danga nieko neardant ir neremontuojant jų iš pagrindų. Hidroizoliacija puikiai sukimba su įvairiais paviršiais, todėl ji užnešama tiesiai ant esamos senosios dangos (plytelių, bitumo ir kt.), kurios prieš hidroizoliacijos įrengimą privalo būti gruntuojamos specialiais gruntais. Kadangi tokiu būdu įrengta hidroizoliacija bus naudojama kaip galutinė, eksploatuojama danga, ją būtina apsaugoti nuo UV spindulių padengiant ją alifatiniais dažais. Norint gauti neslidų paviršių į dažus imaišome plastiko granulių. DESMOPOL spalvą galima rinktis pagal RAL spalvų paletę.

SENOJI DANGA PLYTELĖS


SENOJI DANGA BITUMAS
Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu