408 STATAUSI GARAŽĄ SU PAMATAIS IR DUOBE, KURI TURĖS 5m3 KAMBARIUKĄ SKIRTĄ OBUOLIAMS,BULVĖMS,VYNUI.


KLAUSIMAS:  Sveiki.Noriu paklausti kartu gauti ir patarimą. Statausi garažą ir su pamatais darausi garažo duobę, kuri turės dar 5m3 kambariuką skirtą, obuoliams, bulvėms ir vynui. Bėda ta, kad gruntiniai vandenys yra aukštai. Situacija pas mane dabar tokia. Nuimtas dirvožemis apie 30cm, po juo yra molis. Darant polius vandens lygis buvo 30cm nuo gręžinio viršaus. Na lietingas šis pavasaris ar gruntiniai vandenys aukštai. Būsimo garažo poliai yra pakelti 50cm nuo molio. Virš jo bus rostverkas 60cm. Kai pasidarys rostverka, tai iki molio turėsiu 110cm duobę, apgaubtą smėliu. Dar man trūksta kokių 50-60cm gylio molyje. Žinant kad gręžinio vandens lygis prasidėjo po 30cm. Esu garantuotas kad bus šlapia.
Sakykite, ką man patiesti liejant duobės padą ar įmaišyti į betono mišinį, kad apsisaugočiau nuo drėgmės?
Prisegu nuotraukas su situacija ir laukiu sprendimo su medžiagų kainomis. Duobės ir kambariuko bendras plotas 9m2.

ATSAKYMAS:  Jums reiktų susitankinti gruntą ir pasitiesti VOLTEX paklotą, išpjaunant skyles virš polių. Patį polių reiktų nusitepti su PC CRISTAL CONCENTRATE teptine kristalizuojančia hidroizoliacija. Tuomet įrenginėkit klojinius rostverkui, o VOLTEX paklotą reiktų lenkti į vertikalią padėtį, glaudžiant jį prie išorio klojinio iš vidaus. Paklotas turi išsikišti virš klojinio apie 20-30 cm.
 
Įrengus rostverką, reikia įrengti WATERSTOP RX 101 brinkstančią juostą grindų ir sienos technologineisiūlei užsandarinti. Ji įrengiama visu perimetru maždaug 4 cm nuo patiesto ant grunto VOLTEX pakloto, tvirtinant juostą su tinkleliu REVOFIX.
Galiausia betonuojate grindis - min. 10 cm storio. Pageidautina - 12 cm.
Įrengus pamatus, tęsiate VOLTEX pakloto įrengimą ant vertikalių pamato plokštumų.
 
HidroIZOLIACIJA24.lt
Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu