DESMOPOL poliuretaninė membrana, 1 vnt. (25 kg)

DESMOPOL poliuretaninė membrana, 1 vnt. (25 kg)
 
 • DESMOPOL poliuretaninė membrana, 1 vnt. (25 kg)
 • DESMOPOL poliuretaninė membrana, 1 vnt. (25 kg)
 • DESMOPOL poliuretaninė membrana, 1 vnt. (25 kg)
 • DESMOPOL poliuretaninė membrana, 1 vnt. (25 kg)
 • DESMOPOL poliuretaninė membrana, 1 vnt. (25 kg)

Prekių pristatymo terminas 8-16 d.d.
227,78

DESMOPOL, tai skysta medžiaga pagaminta iš gryno poliuretano elastomerų, kurie katalizuoti suformuoja vientisą dangą, kuri neturi jokių siūlių ar persidengimų. Taip pat nėra poreikio paviršių armuojančiam tinklui. Dėl savo savybių danga yra puikus pasirinkimas, kai reikia hidroizoliuoti daugumą paviršių. 
 
Danga įprastai tepama rankiniu būdų, naudojant teptuką arba volelį ir, išskirtiniais atvejais, purškiama specialiu aparatu.


* Prieš dengiant DESMOPOL paviršius turi būti nugruntuotas. Gruntas parenkamas pagal hidroizoliuojamą pagrindą.
Betoniniams pagrindams naudojamas TECMA PAINT AH epoksidinis gruntas, skirtas drėgniems mineraliniams paviršiams. Hidroizoliaciją įrengiant ant pvc, metalinių ar kt. specifinių paviršių naudojami gruntai PRIMER PU-1050, PRIMER EPw-1070.
Dėl tikslaus grunto ir medžiagų sistemos parinkimo susisiekite.


 

Hidroizoliuoti ir apsaugoti:

 • Stogus, terasas, balkonus ir stogo užlaidas.
 • Metalinius ir fibrocementinius stogus.
 • Baseinus, dirbtinius ežerus ir vandens saugyklas.
 • Žalius stogus.
 • Kaip apsauginė danga virš TECNOFOAM (poliuretano putos)

 GAMINIO NAUDOJIMAS:
Apskritai, šie aspektai turi būti atlikti prieš pradedant purškimą:

 • Suremontuokite paviršių (užpildykite įdubimus, pašalinkite nelygumus bei seną hidroizoliaciją ir taip toliau)
 • Išvalykite paviršių ar pagrindą pašalindami visas dulkes, purvą, riebalus ar išsikristalinimą.

DESMPOL poliuretaninė sistema gali būti dengiama ant daugelio skirtingų paviršių. Pats purškimo procesas priklausys nuo medžiagos ir jos būsenos.
Žemiau mes pateikiame kelis įrengimo variantus dažniausiai pasitaikantiems paviršiams; dėl neapibūdintų paviršių kreipkitės į mūsų techninį skyrių.
Betoninis paviršius:
Bet kokie įdubimai ar tuštumos turi būti suremontuotos naudojant mūsų epoksidinę dervą PRIMER EP-1020 sumaišyta su kvarciniu smėliu, santykiu 1:1.3.
Betonas turi būti visiškai sausas (betono džiūvimas užtrunka 28 dienas) arba, bet kuriuo atveju,  maksimalus leistinas drėgmės lygis pagrindui turi būti užtikrintas, priklausomai nuo naudojamo grunto.
Bet koks cementinis pienas arba lakios medžiagos, kurios neleis poliuretanui sukibti su betonu, turi būti pašalinti. Taip pat betoną reikia nuvalyti smėliasrove, nufrezuoti arba nušlifuoti, tam kad išgauti porėtą paviršių.
Toliau, nuvalykite ir pašalinkite visus teršalus nuo detalių, tokius kaip dulkės ar daleles likusias nuo seniau atliktų darbų.
Tepkite gruntą vadovaudamiesi sąlygomis ir parametrais nurodytais šių produktų techninėse charakteristikose. Įprastai naudojamas dvikomponentis poliuretaninis gruntas PRIMER PU 1050.
Metalinis paviršius:
Metalinis paviršius turi būti nusmėliuotas, tam kad pagerinti paviršiaus mechaninio sukibimo savybes.
Patikrinkite sandūras ir užleidimus, kur reikia užtaisykite juos su DESMOSEAL MASILLA PU mastika arba TECNOBAND 100, juos kombinuojant.
Greitam ir efektyviam paviršiaus valymui naudokite ketoninį tirpiklį DILUYENTE TEC-4U.
Pirminį gruntavimą atlikite su vandens pagrindo epoksidiniu gruntu PRIMER EPw-1070 tam, kad pagerinti paviršiaus lygumą ir sukibimą. Išsamesnės informacijos ieškokite produkto techninėse specifikacijose.
Keraminis paviršius:
Keraminiai paviršiai negali būti su neužpildytomis siūlėmis ar turėti nesukibusių elementų ar dalelių. Jos turi būti užpildytos su DESMOSEAL MASSILA PU mastika, jeigu reikia ant siūlių papildomai užtepant TECNOBAND 100.
Greitam ir efektyviam paviršiaus valymui naudokite aukšto slėgio plovimo įrangą. Vėliau leiskite paviršiui pilnai išdžiūti. Taip pat patikrinkite, kad visos dulkės ir kiti fiziniai teršalai butų pašalinti.
Toliau užtepkite reikiamą gruntą; šiuo atveju, ant neporėtų paviršių, naudokite vandens pagrindo epoksidinį gruntą PRIMER EPw-1070.

Išeiga gali keistis priklausomai nuo paviršiaus tipo ir jo esamos būsenos. Peržvelkite kiekvieno produkto technines charakteristikas arba susisiekite su mūsų techniniu skyriumi.

 

DESMOPOL tecninės charakteristikos
DESMOPOL įrengimo instrukcija
 

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos

Hidroizoliacija internetu