MAXBIT SKW, šalto naudojimo bituminis gruntas / hidroizoliacija, 1 vnt. 20kg.

MAXBIT SKW, šalto naudojimo bituminis gruntas / hidroizoliacija, 1 vnt. 20kg.
Nauja

Kiekis sandėlyje: 1 vnt.
38,80
APRAŠYMAS
MAXBIT SKW tai bitumo-gumos pagrindo, šalto naudojimo būdo hidroizoliacija. Specialiai sukurta SWELLTITE ruloninės hidroizoliacijos klijavimui prie įvairių struktūrinių paviršių ir naudojimui kaip pagrindine tepama hidroizoliacine medžiaga. MAXBIT SKW sudaryta iš itin modifikuoto bitumo ir gumos junginių. Dėl puikių tiksotropinių savybių tinka naudojimui ant įvairių sudėtingų formų paviršių bei profilių. Išdžiūvus, MAXBIT SKW hidroizoliacija suformuoja vandeniui nelaidų ir elastingą barjerą galintį padengti iki 1.5 mm pločio įtrūkimus. MAXBIT SKW gali būti tiesiogiai tepama ant polistirolo šilumos izoliacijos plokščių.
PANAUDOJIMAS
  • SWELLTITE hidroizoliacinio pakloto klijavimui.
  • Kaip pagrindinė tepama hidroizoliacinė medžiaga.
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Paviršiai turi būti švarūs ir be jokių likučių, tokių kaip riebalai, tepalai, skystos medžiagos neleidžiančios klijams prilipti prie tam tikro paviršiaus, skiedinio, dulkių, smėlio ar kokių kitų neprikibusių ar blogai sukibusių medžiagų. Ženklūs nelygumai ar įtrukimai turėtų būti užtaisomi patentuotu cementiniu mišiniu. Porėti paviršiai turėtų būti nugruntuojami MAXBIT GW gruntu (skiedžiama su švariu vandeniu 1:9 santykiu, vidutinė išeiga 0.2-0.3 kg/m2) prieš dengiant juos MAXBIT SKW mastika.

ĮRENGIMAS
Darbai turėtų būti atliekami prie +5°C - +30°C aplinkos ir paviršiaus temperatūrų. MAXBIT SKW draudžiama skiesti ar maišyti su kitomis medžiagomis. Iki išdžiūvimo paviršiai padengti MAXBIT SKW turi būti apsaugoti nuo šalnos ir lietaus. Naudojant kaip SWELLTITE klijus, numatoma išeiga yra 1.2 kg/m2. Po nutepimo toliau vadovaukitės SWELLTITE hidroizoliacijos įrengimo nurodymais. Paviršiai apdirbti MAXBIT SKW ir tą pačią dieną neuždengti SWELLTITE membrana turi būti iš naujo padengiami.
Naudojant MAXBIT SKW kaip pagrindinę hidroizoliacinę medžiagą numatoma išeiga yra apie 1.2 kg/m2 vieno 1 mm storio sluoksniui pasiekti, rekomenduojama dengti 2-3 sluoksniais. Kiekvienas naujas sluoksnis turi būti dengiamas priešinga kryptimi nei buvęs (90 laipsnių kampu prieš tai įrengto sluoksnio padengimo krypčiai). Vidutinis 1 mm storio sluoksnio džiūvimo laikas yra 24 valandos prie +23°C temperatūros.
MAXBIT SKW gaminio aprašymas
Atsiskaitymo būdai:

Kas mes?

Gaukite mūsų naujienlaiškį (užsisakius mūsų naujienlaiškį kas savaitę galėsite laimėti dovanų čekius)

Pristatymo būdai

Mūsų biure

Susijusios paieškos